Wydruk.eu :: kontakt

Druku gazet w technologii najtańszego druku.wydrukowane gazety zrolowane na pół
O nas: świadczymy przede wszystkim usługi druku gazet z dostawą do klienta w modelu b2b, czyli od biznesu dla biznesu. Ze względu na zbliżające się wybory, otworzyliśmy się na małe podmioty, oczekujące szybkiego wydruku gazety.

Druk gazety odbywa się najczęściej w 1-3 dni robocze. Jesteśmy marką z wieloletnim doświadczeniem. Cechuje nas wysoka jakość. Dane kontaktowe w zakładce kontakt

Wyślij e-maila, aby uzyskać szczegółową kalkulację po przeliczeniach i z uwzględenieniem wszystkich kosztów (zakładka kontakt). Jeśli infolinia nie odpowiada: prosimy o wysłanie e-maila.


Z informacji Klientów wiemy, że nie każdy poprawnie przekalkulowuje tabele - prosimy o kontakt e-mail (zakładka kontakt) z danymi jak: nakład, liczba stron, miasto wysyłki. Zostanie przygotowana kalkulacja sumująca koszty i przedstawiona w formie przystępnej kwoty całkowitej.

Warto wiedzieć:

Materiały przed skierowaniem do druku poddawane są wstępnej weryfikacji przez wyspecjalizowane licencjonowane studia projektowe. Zwiększa to prawdopodobieństwo wychwycenia błędów technicznych.

Gdzie szukać danych do przelewu

W podpisanej umowie pod ceną znajdują się szczegółowe dane dotyczące numeru konta bankowego, kwoty netto i brutto. W związku z obsługą jednostkowych zleceń powyżej 500 tys. zł nasze konta obsługują split payment. Prosimy pamiętać, że powyżej kwoty ustalonej przez przepisy, należy rozseparować przelew. Prosimy pamiętać, że nie każda bankowość obsługuje szybkie przelewy metodą split payment.

Weryfikacja konta bankowego

Przed wysłaniem przelewu, zweryfikuj konto bankowe! Część systemów bankowych ma zaimplementowane odpowiednie rozwiązania, dla części można wykonać to ręcznie. W tym celu wejdź na stronę: Wyszukiwarka GOV lub Wyszukiwarka GUS i wpisz dane zawarte w umowie. Więcej na ten temat zostało napisane na stronie Biznes Gov, a także w artykule Jak sprawdzić kontrahenta – weryfikacja wiarygodności partnera biznesowego

Dane kontaktowe

Przypominamy, nie jesteśmy punktem ksero, nie wydrukujesz u nas 1 egzemplarza pracy, czy kartki A4. Świadczymy tylko usługi druku wysokonakładowego w modelu b2b.
Adres: ulica Zakładowa 50, Łódź (GM).

E-mail ogólny:

Zadzwoń: 42 94 22 123
wydrukowane gazety